Bugün
Anıtkabir
Özel Defterini
İmzaladınız
mı?

Anasayfa

Atam

e-Posta Yazdır PDF
(9 oy, ortalama 4.78 (5 üzerinden))

Canım ATATÜRK 'ÜM

78 Yıl olmuş sen aramızda yoksun. Seninle tanışmak, sana dokunmak, ellerinden öpmek, doyasıya sarılmak, sana hizmet etmeyi çok isterdim. Yemin ederim şu an öyle bir imkanım olsa her şeyi feda ederdim. İnşallah oralardan beni görüp iftihar ediyorsundur. Her Türk evladı gibi sana layık olmak için çabalıyorum.

Sensiz bu dünya çekilmez ve çok perişan. Allah sana rahmet etsin, ruhunu şad mekanını cennet eylesin. Işıklar içinde uyu. Meşalen TÜRKİYE ' de daima yanıyor. Yolun yolumuzdur.

Ülkemiz çok zor günler geçiriyor. Düşman dışarıda diye bilinirken, mücadele ederken içimizden de düşmanlar çıktı. Bir çok ana kuzusu şehit oldu. Ama üzülme sakın gerçi görüyorsun bizi ama söyleyeyim. Aziz şehitlerimizin kanlarını yerde koymayacağız, Vatanımız için bıraktığın emanetler için şehit olmak için sırada bekleyen çok genç var. Bizler TÜRK gençleriyiz. Bir ölür bin doğarız. İnşallah bir gün sıra bana gelir bende şehit olurum. Vatanım için.

ALLAH bizden yanadır. ATAM bizlerledir.

Bu sene 2016 yılı bana hiç uğurlu gelmedi ülkede olanlar beni üzerken ailemden de iki kişiyi kaybettim.10 sene önce dedemin acısıyla yanarken, 2016 da babaannemi de kaybettim. Dünyada sevdiklerim tek tek  gidiyorlar HAK dünyaya. Çok zor ayakta duruyorum. Dedem ve babaannemi görürsen, senin huzuruna gelirlerse tanışmak için benim yerime doya doya öp. Ben onlara doyamadım.

Kars kızı , şeyhşamil torunu olarak sana söz veriyorum. Son kişi kalsa bile bu ülke de ölmemek için elimden geleni yapıp dişe diş mücadele edip şehit olarak yanına varacağım.

Saygı özlem ve minnetle anıyorum. Ellerinden öperim.

Ne mutlu TÜRKÜM DİYENE!.. 

Kímler Sítede

Şuanda 54 konuk çevrimiçi

İstatístíkler

Üyeler : 64514
Onaylanan Yazı : 2652
İçerik Tıklama Görünümü : 13615370