Bugün
Anıtkabir
Özel Defterini
İmzaladınız
mı?

Anasayfa

Yüce Türk Milleti

e-Posta Yazdır PDF
(34 oy, ortalama 4.50 (5 üzerinden))

Türk milleti bu vatan topraklarının kazanılması için çalışmış, çaba göstermiş, büyük fedakârlıklar yapmış, "Yeter ki bu millet bu vatan toprakları tüm tehlikelerden kurtulsun." diyerek eve dönmekten vazgeçip ölümüne savaşmış yüce ulu Türk milletiyiz. Ve onlar biz yeni nesillere ve gelecek daha nice nesillere kanları ile sulamış oldukları bu vatan topraklarını bırakmışlardır. Bizler de bu değerli vatan topraklarını yok etmek için oynanan oyunları bozacağımıza, kurulan kumpasları yok edeceğimize, hainliklere ve haksızlıklara karşı duracağımıza ve bu vatan toprakları üzerinde en güçlü adaletin, eşitliğin, ve en doğru yönetimin hakim olması için elimizden gelen çabaları gösterip çalışacağımıza söz veriyoruz.

Bu vatan topraklarının kazanılması için çalışan, çabalayan, fedakârlık yapan başta ulu önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere ve bu topraklar üzerinde bu vatan toprakları için savaşırken her nerede olursa olsun şehit düşmüş asker ve sivillere Allah'tan rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.

Tüm yüce, ulu, müslüman Türk milletini saygı ile selamlıyor, şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Bu yüce Türk milletinin kurucusu ulu önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'e bize bu kutsal vatan topraklarını, rahatlığı, huzuru, ve dünya İçin İstediği barışı bıraktığından dolayı şükranlarımı sunuyor, saygı ile selamlıyorum.

Allah'tan kendisi için rahmet diliyorum.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

 

Aykut Alp BALCI

Kadirli Belediyesi Gençlik Meclis Başkanı 

Kímler Sítede

Şuanda 52 konuk çevrimiçi

İstatístíkler

Üyeler : 64515
Onaylanan Yazı : 2652
İçerik Tıklama Görünümü : 13615497