Bugün
Anıtkabir
Özel Defterini
İmzaladınız
mı?

Anasayfa

Mustafa Kemal Atatürk'üm..

e-Posta Yazdır PDF
(9 oy, ortalama 4.56 (5 üzerinden))

Sana olan aşkımı, sevgimi, sadakatimi nasıl ifade edeceğimi ben de bilmiyorum. Belki de ifade edemem. Ama birkaç satır da olsa birşeyler yazmak isterim Paşam..

Küçükken öğrendiğim hayatını, kahramanlıklarını, zaferlerini daha iyi anlamak için durmadan, yılmadan okudum, öğrendim Paşam. Anladım ki, Ağrı Dağı ne kadar yüceyse erişilmezse, sen de o kadar yücesin erişilmezsin Paşam. Bana zamanında sormuşlardı; Sence dünyanın en güçlü lideri kim diye.. Tereddütsüz "Atatürk" dediğimi hatırlıyorum. Benim gözümde kahramandan da öteydin, hala da öylesin Atam, Paşam.. Sağlığında seni görememiş olan ben her gece seni rüyamda görmek için dua ediyorum. Peygamber efendimiz Hz.Muhammed'den sonra görmek istediğim tek kişi sensin Atam.

Son olarak şunları söylemek istiyorum. Belki bedenen yanımızda değilsin ama ruhen, manen biz Türk gençlerinin daima yanındasın. Hani biz Türk gençlerine demiştin ya "Muhtaç olduğun kudret,damarlarındaki asil kanda mevcuttur." diye.. Evet Büyük Atatürk. Kurduğun Cumhuriyetin bir genci olarak Cumhuriyetimiz ne zaman zora girerse o zaman hiç düşünmeden vazifeye atılacağım. Çünkü damarlarımda asil bir kan dolaşmakta. Kurduğun Cumhuriyeti yüceltmek için elimden geleni yapacağım Paşam.

Namusum üzerine yemin ederim.

Rahat ve huzurlu uyu Atam..

Seni çok seven Arda.. 

Kímler Sítede

Şuanda 13 konuk çevrimiçi

İstatístíkler

Üyeler : 28052
Onaylanan Yazı : 2652
İçerik Tıklama Görünümü : 12991498